Born og unge Grendalag og velforeiningar
Idrettslag Jakt og fiske
Motorsport Musikk
Mållag Politiske parti
Skyttarlag Sogelag
Ungdomslag Ymse

Viser 10 tilfeldig utvalde

For å sjå andre lag og organisasjonar, klikk på kategoriene over eller gjer eit søk.

Radøy mållag

Kategori
Mållag
Kontaktperson
Geir Olav Repål
Telefon
90862945
E-post
gorepaal@hotmail.com

Nordanger Grendahus

Kategori
Grendalag og velforeiningar
Næring
Selskapslokaler
Kontaktperson
Lasse Birkeland
Telefon
94156603
E-post
lb@statoil.com
Nettside
www.nordanger-grendahus.com

Nordhordland Jakt og Fiskelag

Kategori
Jakt og fiske
Kontaktperson
Oddmund Solbakken
E-post
njfl@njff.org

Radøy idrettslag

Kategori
Idrettslag
Kontaktperson
Jostein Borlaug
Telefon
48183982
E-post
jostein.borlaug@bkkfiber.no
Nettside
www.radoyidrettslag.org/

CISV Nordhordland

Kategori
Born og unge
Kontaktperson
Hilde Kleivdal
Telefon
481 03 412
E-post
hilde.kleivdal@lindas.kommune.no
Nettside
www.cisv.no

Søndagsskulen Betel

Kategori
Born og unge
Kontaktperson
Arvid Aasgard
Telefon
90175058
E-post
aasgard1@online.no

Manger Musikklag

Kategori
Musikk
Kontaktperson
Nils-Arne Træland
E-post
nils-arne@lindasvvs.no
Nettside
www.mangermusikklag.com

Keipane Kystlag

Kategori
Sogelag
Kontaktperson
Kjetil Økland
Telefon
92034640
E-post
kjetil@stil-kontor.no

Radøy Senterparti

Kategori
Politiske parti
Kontaktperson
Anne Berit Bø Palmesen
Telefon
48200661
E-post
Abbpalmesen@yahoo.no

Manger skulemusikklag

Kategori
Musikk
Kontaktperson
Wenche Sætre
Telefon
99411096
E-post
msml.leiar@gmail.com
Nettside
www.msml.no
Web levert av CustomPublish